0 (312) 911 05 91

SIKÇA SORULANLAR


1) DVD Setinde Hangi Dersler Bulunuyor?

KPSS DVD Setimiz; Sözel Mantık, Sayısal Mantık, Türkçe, Matematik, Tarih, Coğrafya, Vatandaşlık derslerinden oluşmaktadır. Eğitim Bilimleri ve Alan Derslerini www.krakademi.com adresinden satın alabilirsiniz.


2) DVD Seti kaç dvd'den oluşuyor?

Setimiz her biri 4,7 GB’lık toplam 33 DVD'den oluşmaktadır.


3) DVD Setinde yer alan dersler kaç saattten oluşmaktadır?

Sözel Mantık: 8 Saat
Sayısal Mantık : 8 Saat
Türkçe : 12 Saat
Matematik : 44 Tarih 27 Saat
Vatandaşlık 22 Saat
Coğrafya 18 Saat
Toplam : 140 Saat ( 210 Ders Saati)


4) Konu Anlatımı mı? Soru Çözümü mü var?

KPSS DVD Seti; konu anlatımı ve soru çözümlerinden oluşmaktadır. KPSS'de türkiye genelinde tanınan ve pek çok KPSS kitabının da yazarı olan eğitimcilerimiz, her dersi KPSS odaklı anlatırken soru çıkmış ve çıkabilecek tüm püf noktalarını belirtip, konu anlatımının ardından yüzlerce çıkabilecek soru çözümüyle de nokta atışı yapmaktadır. Konu anlatımları dışında 1000'in üzerinde sorunun detaylı çözümü yapılmıştır.


5) DVD Seti güncel mi?

ÖSYM, diğer sınavlarda olduğu gibi her yıl soru şekli ve konu içeriklerinde güncellemeler yapmaktadır. KR Akademi konu anlatımları her sınavın ardından bu doğrultuda güncellenmektedir. Sözel, Sayısal Mantık, Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi, Eser - Yazar Bilgileri, Anayasa ve Kanunlardaki değişiklikler gibi konu içerikleri ile değişen soru kalıplarına uygun anlatımlar da KR Akademi tarafından güncellenmiştir.
Konu anlatımlarımızda; ÖSYM tarafından artık sorulmayan soru kalıpları tamamen elenerek sizlerin gereksiz soru kalıplarına çalışarak zaman kaybetmeniz önlendi. Nokta atışı yaparak en ideal puana ulaşmanız hedeflendi.


6) KPSS Derslerini Kim Anlatıyor?

KPSS Derslerini anlatan eğitimcilerimiz, Türkiye genelinde kendi branşlarında en çok tanınan duayenler olup, KPSS ve KPSS alanında tanınmış yayınların pek çoğunun da yazarıdır.


Sözel Mantık ve Türkçe Öğretmeni Osman Fırat Baykal,
18 Yıldır Ankara'nın ve Türkiye'nin farklı illerindeki dershanelerde Türkçe ve Sözel Mantık dersleri vermekte, KPSS, DGS ve KPSS gruplarında görev almakta Esen, İrem Yayınları'nın KPSS ve diğer kitaplarının da yazarıdır.

Sayısal Mantık ve Matematik Öğretmeni Önder Kıvanç Yeşildağ,
10 yıldır KPSS ve KPSS’nin tanınmış kurumlarında matematik öğretmenliği ve yayıncılık görevlerini yerine getirmektedir. Ankara İhtiyaç Akademi ve Yargı Akademi’de görev alan Yeşildağ, halen Ankara DATA, Uzman Kariyer ve Beyaz Kalem Akademi’de matematik öğretmeni olarak görev yapmakta ve İhtiyaç, Yargı, Uzman Kariyer, Lider yayınlarının modüler soru bankalarında soruları yayınlanmaktadır.

Tarih Öğretmeni Selami Yalçın,
1999’dan bu yana Ankara’nın tanınmış dershane ve yayınevlerinde KPSS Tarihte görev almıştır. KPSS Tarihin duayenlerinden olan Yalçın, günümüzde kendi adıyla markalaştırdığı Yalçın Akademi’de ders vermeye devam etmektedir.YALÇIN'ın, KPSS’nin başladığı yıldan bu yana tanınmış yayınevlerinin birçoğunda konu anlatımlı kitap, soru bankası ve denemeleri yayımlanmış ve son olarak KRAKADEMİ’de konu anlatımını videolarla DVD ortamında tüm Türkiye ile buluşturmuştur.

Vatandaşlık Öğretmeni Erdal Kesekler,
Başta Ankara, İstanbul ve Bursa olmak üzere KPSS’nin tanınmış köklü yayınevi ve dershanelerin büyük çoğunluğunda eğitimci ve yayın yazarı olarak görev almıştır. Yediiklim Doping Kumbara Vatandaşlık Kitabı, Sınav Akademi Vatandaşlık Ders Notları Kitaplarının yanı sıra KPSS sektörünün öncüsü pek çok yayınevinde Komisyon Yazarı olarak görev almaktadır.

Coğrafya Öğretmeni Gönül Koparal,
23 yıllık dershane öğretmenliği tecrübesine sahip KOPARAL, Celal Aydın, Nesibe Aydın gibi kurumlarda Coğrafya öğretmenliği yapmış, pek çok KPSS Coğrafya kitabına imza atmıştır.


6) DVD Setinde Hangi Yayından Anlatılmıştır?

Setimizde konu anlatımı belli yayına bağlı kalmaksızın, Ankara ve İstanbul’da tanınmış kurumlarda görev alan, alanında uzman KPSS Eğitimcilerinin anlatımı yer almakta ve sınava özgü özgün, sınav odaklı anlatım oluşturulmaktadır.


6) Set Sadece Dvd mi yoksa Yanında Kitap Veriyor musunuz?

KPSS DVD Setini ister sadece DVD, ister DVD + kitap olarak alabilirsiniz. (Sadece DVD satışı www.krakademi.com'da yapılmaktadır.) KPSS derslerini tek tek almak isteyen adaylar www.krakademi.com adresinden arzu ettikleri dersi tek olarak da alabilir.


6) KPSS Dvd Setini DVD Player'da İzleyebilir miyim?

KPSS DVD' leri DVD Playerda değil Bilgisayar, Laptop ve Netbooklarda açılır.


6) KPSS Videolarını DVD Almadan İnternetten İzleyebilir miyiz?

Evet www.krakademi.com veya www.kruzem.com'dan satın alacağınız kullanıcı adı ve şifre ile tüm derslerimizi sınırsız olarak internetin olduğu her yerde cepten, pc'den, tabletten uzaktan eğitimle video ders olarak daha ekonomik izleyebilirsiniz.


Not: Bu sayfa sizlerden gelan mesaj ve telefon görüşmeleri sonucuna göre güncellenmektedir.


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0 (312) 911 05 91

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın, ilgili yetkililerimiz arayıp ürün hakkında bilgi versin siparişinizi alsın.